Modeláž a doplnění nehtů

UV gely

Uv gel je nejběžnější metoda úpravy nehtů. Konkrétní typ gelu se vybírá podle diagnostiky vašich nehtů, míry zátěže, potivosti rukou. Gelové nehty můžete mít v jemném tělovém odstínu, s jakoukoliv barvou, s glitry, v lesku či matu.

Akrygel 

Akrygel je gelová metoda s jemně mletým práškem pro zvýšenou pevnost a odolnost nehtové modeláže. Je vhodná na široké nehty a také nehty velmi klenuté a namáhané. Konečná úprava je stejná jako u gelových nehtů.

Polyakrygel 

Polyakrygel spojuje vlastnosti pružného gelu a pevného akrylu. Je vhodný na delší nehty, k prodloužení okousaných, deformovaných a oslabených nehtů. Na rozdíl od akrylu nezapáchá a je k nehtům šetrný.

Zpevnění nehtů Fiber gelem

Fiber gel je velmi oblíbený gel, vhodný ke zpevnění kratších přírodních nehtů bez prodloužení (vhodné pro délku S). Je výborný také na úpravu okousaných nehtů, kde podporuje růst a poměrně rychlý návrat k pěknému dlouhému lůžku.
Jaké jsou výhody Fiber gelu:
  • Pružný a zároveň odolný  
  • Podporuje zdravý růst přírodních nehtů 
  • Vydrží krásný 3-4 týdny
  • Konečná úprava je stejná jako u gelové modeláže - jemné tělové odstíny, barevný gel/gellak, glitry, kamínky, malba, razítka
Fiber gel se doplňuje po 3-4 týdnech s ohledem na rychlost růstu přírodního nehtu. První aplikace se provádí na čistý přírodní nehet (bez gellaku, bez Shellacu, bez modeláže).

Doplnění a korekce nehtů
z jiného studia

Nehtová modeláž by měla vydržet v průměru 4 týdny. Nehty by neměly mít žádné odchlipy, při broušení vás nikdy nesmí bolet ani pálit a kůžičky nesmí být po úpravě manikérkou poškozené. Časté opravy nejsou řešení, protože nehet poškozují a ztenčují. Časté opravy a modelace nového nehtu znamená, že nehty zkrátka nedrží. Výběr vhodného materiálu a tvaru nehtů, správná příprava nehtové ploténky a pečlivost při práci se u nehtů zkrátka vyplatí, aby byly krásné až do termínu doplnění. 

Regenerační manikúra

Regenerační manikúra Trind

Pro klientky, které chtějí zdravé a pevné přírodní nehty nebo potřebují nehty zregenerovat po odstraněné modeláži. Regenerační balzámy se zapracují do nehtů a Nail Repair jim dodá pevnost a ochranu před vysycháním. V ceně služby je regenerační balzám pro domácí péči o nehty a nehtové kůžičky.

Manikúra Trind - udržovací kúra

Klasická manikúra doplněná výživným balzámem, který udržuje správnou vlhkost v nehtové ploténce a podporuje růst nehtů a přípravkem Nail Repair, který dodá pevnost a chrání nehty před vysycháním. Udržovací kúru je vhodné absolvovat alespoň 1x za 6 týdnů.